Meble MDPF
Lyoness
Meble MDPF
Meble MDPF
Meble MDPF
Meble MDPF
BEZPŁATNY PROJEKT
BEZPŁATNY TRANSPORT
BEZPŁATNY MONTAŻ

Meble Apteczne

Jesteśmy na rynku od dziesięciu lat tworząc i spełniając marzenia co do wyglądu i funkcjonalności Państwa miejsca pracy - Apteki.

Wykonujemy profesjonalne meble do aptek na wymiar.

Doświadczenia jakie zdobyliśmy przez ten okres jako główny wykonawca i podwykonawca znanych firm zajmujących się sprzedażą mebli aptecznych pozwolą nam przygotować projekt z którego będziecie Państwo zadowoleni nie tylko w chwili zakupu ale przez długie lata pracy. Jesteśmy do dyspozycji podczas przygotowania projektu rozmieszczenia pomieszczeń w aptece tak aby praca w niej była nie obowiązkiem ale czymś co daję nam satysfakcję. Świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie obsługi informatycznej aptek począwszy od projektu informatycznego, poprzez dostawę odpowiedniego sprzętu komputerowego, instalację i konfigurację sieci informatycznej oraz wdrożenie odpowiedniego oprogramowania, aż do oddania gotowego systemu, a następnie jego serwisowanie i konserwacja.

Projekty mebli do aptek

Nasi projektanci uwzględnią wszystkie sugestie i oczekiwania co do wyglądu i funkcjonalności apteki. Wykonujemy profesjonalne meble do aptek oparte o najnowsze technologie i standardy bezpieczeństwa. Wychodząc na przeciw wymaganiom klienta oferujemy bezpłatny projekt, transport, montaż na terenie całej Polski. Realizujemy meble apteczne dla klientów z całego kraju.

Meble apteczne wykonujemy z: drewna forniru, mdf-u foliowanego, lakierowanego, płyty meblowej.

Open Facebook