Meble MDPF
Lyoness
Meble MDPF
Meble MDPF
Meble MDPF
Meble MDPF
BEZPŁATNY PROJEKT
BEZPŁATNY TRANSPORT
BEZPŁATNY MONTAŻ

Realizacje i propozycje

NASZE PROPOZYCJE, PROJEKTY


 NASZE PROPOZYCJE,  PROJEKTY

Nasi projektanci na etapie projektu, prezentowanemu techniką komputerową jako obraz trójwymiarowy, pomogą klientowi stworzyć ładne i funkcjonalne aranżacje wnętrz kuchennych, biurowych, sypialni, szaf wnękowych. Projekty kuchni tworzymy w oparciu o najnowsze trendy, funkcjonalne rozwiązania, materiały oraz dodatki, tak by były one spójne z całym domem.

REALIZACJE


REALIZACJE

Kuchnie, meble biurowe, szafy wnękowe- garderoby - nasze ostatnie realizacje. Kuchnia to szczególne miejsce, w każdym domu, gdyż spędzamy tam bardzo dużo czasu. Za cel stawiamy sobie tworzenie kuchni, w których spedzanie czasu, będzie czymś przyjemnym, a nie tylko obowiązkiem związanym z gotowaniem. Lata doświadczeń i uwagi naszych klientów pozwalają nam tworzyć meble z których jesteśmy zadowoleni my jako producent i klient jako urzytkownik.

APTEKI


APTEKI

Działamy na rynku aptecznym od dziewięciu lat. Wykonaliśmy ponad sto realizacji jako wykonawca i podwykonawca znanych firm specjalizujących się w produkcji mebli aptecznych. Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę uwzględniając sugestie, propozycje, oraz oczekiwania farmaceuty zaczynając od wyboru lokalizacji, projektu , po finalny montaż. Wykonując projekt w oparciu o nowe technologie obrazu trójwymiarowego możemy zobaczyć naszą przyszłą aptekę, uwzględniając jej funkcjonalność, prawo farmaceutyczne, oraz zasady marketingu. Nasze meble są wyposażone w system segregacji leków, co pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń w szufladach.
Open Facebook